Hakkımızda

Legal Yayıncılık 2001 yılında avukatlar tarafından kurulmuş olup hukukçuların ihtiyaçlarını ve bunlara ilişkin çözümlerin neler olduğunu yakından bilen ve takip eden bir yayınevidir. Legal Yayıncılık yalnızca hukuk alanında faaliyet göstermekte olup kuruluş amacını hukuka katkı olarak belirlemiştir.

Legal Yayıncılık yayınladığı akademik ve uygulamaya yönelik onu aşkın hakemli hukuk dergisi ve Legalbank isimli elektronik hukuk bilgi bankası ile Türkiye'nin hukuk alanındaki en büyük basın-yayın organı konumundadır.

Legal Yayıncılık yayınladığı araştırma, tez, mevzuat, ders, uygulama ve doktrin içerikli kitaplar, organize ettiği hukuki seminer, sempozyum vb. etkinlikler ve düzenlediği makale yarışmaları ile hukukçular arasında saygın bir konuma sahiptir.
Şirketin Yönetim ve Ortaklık Yapısı

Legal Yayıncılık A.Ş.

Lütfürrahman Başöz (TC 63604321476) Yönetim Kurulu Başkanı (% 50 hissedar)

Ramazan Çakmakcı (TC 16241025696) Yönetim Kurulu Üyesi (% 50 hissedar)

Ödenmiş Sermaye: 120.000 TL

Şirketin kuruluşundan beri yönetim ve ortaklık yapısı aynı şekildedir.

Baro Promosyon Kodunu Aktive Et

Aşağıdaki formu doldurarak Legalbank Yargı Kararları ve Mevzuat Bankası ile Legalbank 71 adet Mevzuat Paketlerini 31.12.2018'e kadar ücretsiz/sınırsız kullanabilirsiniz.

(Abone isminiz olarak da kullanılacaktır.)
Şifreniz sistem tarafından oluşturulacak ve en kısa zamanda e-posta adresinize gönderilecektir. Lütfen geçerli bir e-posta adresi giriniz ve 'spam' , 'junk' veya 'gereksiz posta' klasörlerinizi de kontrol ediniz.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon belirtiniz.
(*) İşaretli alanların doldurulması zorunludur.